IEM Katowice Major 2019

Challengers Stage

Отбори Дата и час Формат На живо / Запис
fnatic
Швеция
9 : 16
Vici Gaming
Китай
13 февруари, 14:00 часа Best of 1 Запис
Cloud9
САЩ
16 : 11
Grayhound Gaming
Австралия
13 февруари, 15:10 часа Best of 1 Запис
G2 Esports
Франция
16 : 14
Vega Squadron
Русия
13 февруари, 16:20 часа Best of 1 Запис
Winstrike Team
Русия
9 : 16
NRG Esports
САЩ
13 февруари, 17:30 часа Best of 1 Запис
Team Vitality
Франция
19 : 17
Grayhound Gaming
Австралия
13 февруари, 19:50 часа Best of 1 Запис
fnatic
Швеция
11 : 16
Winstrike Gaming
Русия
13 февруари, 21:00 часа Best of 1 Запис
ENCE
Финландия
16 : 6
G2 Esports
Франция
13 февруари, 22:10 часа Best of 1 Запис
NRG Esports
САЩ
16 : 6
Vici Gaming
Китай
13 февруари, 23:20 часа Best of 1 Запис
Team Vitality
Франция
16 : 1
Vega Squadron
Русия
14 февруари, 14:00 часа Best of 1 Запис
Ninjas in Pyjamas
Швеция
6 : 16
Winstrike Team
Русия
14 февруари, 15:10 часа Best of 1 Запис
ENCE
Финландия
0 : 2
Renegades
Австралия
14 февруари, 16:20 часа Best of 3 Записи
NRG Esports
САЩ
2 : 0
TyLoo
Китай
14 февруари, 19:50 часа Best of 3 Записи
Team Vitality
Франция
2 : 0
Vici Gaming
Китай
15 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
TyLoo
Китай
0 : 2
AVANGAR
Казахстан
15 февруари, 17:30 часа Best of 3 Записи
ENCE
Финландия
2 : 1
Winstrike Team
Русия
15 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
2 : 1
Vega Squadron
Русия
16 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
G2 Esports
Франция
2 : 1
fnatic
Швеция
16 февруари, 17:30 часа Best of 3 Записи
Cloud9
САЩ
2 : 1
FURIA Esports
Бразилия
16 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
2 : 1
Vici Gaming
Китай
17 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
G2 Esports
Франция
2 : 1
TyLoo
Китай
17 февруари, 17:30 часа Best of 3 Записи
Cloud9
САЩ
2 : 0
Winstrike Team
Русия
17 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи

New Legends Stage

Отбори Дата и час Формат На живо / Запис
ENCE
Финландия
13 : 16
Renegades
Австралия
20 февруари, 14:00 часа Best of 1 Запис
Natus Vincere
Украйна
16 : 7
G2 Esports
Франция
20 февруари, 15:10 часа Best of 1 Запис
NRG Esports
САЩ
14 : 16
Ninjas in Pyjamas
Швеция
20 февруари, 16:20 часа Best of 1 Запис
MIBR
Бразилия
3 : 16
Cloud9
САЩ
20 февруари, 17:30 часа Best of 1 Запис
ENCE
Финландия
12 : 16
HellRaisers
Международен
20 февруари, 19:05 часа Best of 1 Запис
NRG Esports
САЩ
13 : 16
AVANGAR
Казахстан
20 февруари, 20:15 часа Best of 1 Запис
Natus Vincere
Украйна
25 : 22
Team Vitality
Франция
20 февруари, 21:25 часа Best of 1 Запис
Team Liquid
САЩ
16 : 13
Ninjas in Pyjamas
Швеция
20 февруари, 22:35 часа Best of 1 Запис
MIBR
Бразилия
16 : 12
G2 Esports
Франция
21 февруари, 14:00 часа Best of 1 Запис
Team Vitality
Франция
16 : 14
Cloud9
САЩ
21 февруари, 15:10 часа Best of 1 Запис
Astralis
Дания
2 : 1
Renegades
Австралия
21 февруари, 16:20 часа Best of 3 Записи
NRG Esports
САЩ
0 : 2
compLexity Gaming
Северна Америка
21 февруари, 19:50 часа Best of 3 Записи
Renegades
Австралия
2 : 1
Team Vitality
Франция
22 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
MIBR
Бразилия
2 : 0
Ninjas in Pyjamas
Швеция
22 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи
ENCE
Финландия
2 : 0
G2 Esports
Франция
23 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
FaZe Clan
Европа
2 : 1
compLexity Gaming
Северна Америка
23 февруари, 17:30 часа Best of 3 Записи
Cloud9
САЩ
2 : 0
HellRaisers
Международен
23 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи
ENCE
Финландия
2 : 0
AVANGAR
Казахстан
24 февруари, 14:00 часа Best of 3 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
2 : 1
Team Vitality
Франция
24 февруари, 17:30 часа Best of 3 Записи
FaZe Clan
Европа
2 : 0
Cloud9
САЩ
24 февруари, 21:00 часа Best of 3 Записи

New Champions Stage

Отбори Дата и час Етап Формат На живо / Запис
Natus Vincere
Украйна
2 : 0
FaZe Clan
Европа
28 февруари, 17:00 часа Четвъртфинали Best of 3 Записи
Team Liquid
САЩ
0 : 2
ENCE
Финландия
28 февруари, 20:50 часа Четвъртфинали Best of 3 Записи
MIBR
Бразилия
2 : 0
Renegades
Австралия
1 март, 17:00 часа Четвъртфинали Best of 3 Записи
Astralis
Дания
2 : 0
Ninjas in Pyjamas
Швеция
1 март, 20:50 часа Четвъртфинали Best of 3 Записи
Natus Vincere
Украйна
1 : 2
ENCE
Финландия
2 март, 17:00 часа Полуфинали Best of 3 Записи
MIBR
Бразилия
0 : 2
Astralis
Дания
2 март, 20:50 часа Полуфинали Best of 3 Записи
ENCE
Финландия
0 : 2
Astralis
Дания
3 март, 20:00 часа Гранд финал Best of 3 Записи